Lühikoolitused

Lühikoolitused on spetsiaalselt välja töötatud, võttes arvesse projektipartneri soove. Need on suunatud diplomaatidele ning teistes riiklikes institutsioonides töötavatele inimestele nii Eestis kui mujal maailmas. Lühikoolitused on üles ehitatud nii, et osalejate teadmised ja ekspertiis kasvaksid diplomaatiliste oskuste, E-valitsemise ja haldusreformi vallas.

Kursuste sisu koostab ja viib läbi EDK koostöös suure võrgustiku kohalike ja rahvusvaheliste partnerite ja ekspertidega. Osalejatel on võimalik omandada ja uuendada oskusi koostööaltis keskkonnas, mis võimaldab innovatsiooni, intellektuaalset uudishimu ning teineteiselt õppimist.

Käimasolevate ja hiljutiste koostööprojektide loetelu on toodud (inglise keeles) siin.