Elu Eestis

Eestis on ligipääs WIFI-le pea igal pool. Paljud järgnevad igapäevategevused on seega märksa kergemad tänu erinevatele IT lahendustele. Näiteks võtab firma alustamine aega kõigest 18 minutit, parkida ning kinopiletit on võimalik soetada mobiilirakenduse abil, kursustele saab registreerida internetis jne. Ettevõtlus ning uuenduslikud lahendused on Eestis väga hinnas. Meil on väga aktiivne idufirmade võrgustik ning seetõttu nimetakse Eestit sageli Euroopa Silicon Valleyks.

Tudengielu Eestis on elamuste rohke. Mitmed organisatsioonid abistavad rahvusvahelistel õpilastel sulanduda Eesti ellu ning luua neil oma sotsiaalne võrgustik. Need organisatsioonid korraldavad rahvusvahelistele tudengitele ekskursioone, ettevõtete külastusi, kogunemisi, fotovõistlusi, balletikülastusi, rattareise, viktoriine jne. Lisaks sellele on ülikoolides erinevad õpilasklubid ja mõttegrupid, mis võimaldavad õpilastel arendada nii oma oskusi kui individuaalseid omadusi. Iga õppeaasta alguses korraldavad ülikoolid spetsiaalse ürituse kõikidele rahvusvahelistele tudengitele, kus antakse praktilist informatsiooni elu ja õppimise kohta Eestis. Lisaks sellele on uutel õpilastel võimalik tutvuda kaasõpilastega, õppejõududega, osakonnaga, ülikoolitöötajatega, ülikoolihoonetega ja linnaga, kuhu nad õppima on tulnud.

Tallinn pakub võimalust tutvuda keskaja stiilis tänavatega, käia kontsertidel, osaleda linna öömelus või hoopis põgeneda linnalähedastesse loodulikesse kaunitesse paikadesse – lõputud metsad, maalilised järved ja valged rannad.

Ühistransport on Tallinna elanikele tasuta.

Loe rohkem elust Eestis siit: Study in Estonia.