Õppimine EDK-s

Tänaseks on EDK lõpetanud rohkem kui 500 õpilast, kes töötavad nii riigisektoris, rahvusvahelistes organisatsioonides, mittetulundusühingutes kui ka erasektoris. Paljud lõpetanud on töötanud edukate karjääridiplomaatidena, esindades oma riiki välismaal. EDK lõpetanud on lisaks Eestile päris Idapartnerlusriikidest, Kesk-Aasiast, aga ka Lähis-Ida riikidest.

Õpilaste väga erinev päritolu annab neile unikaalse võimaluse rahvusvaheliseks kogemuseks juba pelgalt klassiruumis.

EDK pakub oma õpilastele teoreetilisi teadmisi kui ka praktilisi oskusi, edendamaks nende karjäärivõimalusi. Kursusi annavad oma ala eksperdid. Lisaks õppetööle pakub EDK õpilastele ka muid põnevaid võimalusi – avalikud loengud, seminarid, töötoad, õppereisid.

Õppeprogramm koosnev kolmest moodulist:

• Rahvusvahelised suhted
  • Euroopa poliitiline ja majanduslik integratsioon
  • Diplomaatia