FORGOT YOUR DETAILS?

1991 - 2018

Group 2017/2018

1. Mr Farid Khan Alizada (Afghanistan)
2. Mr Giorgi Apkhhaidze (Georgia)
3. Ms Nino Basiladze (Georgia)
4. Mr Karim Benseghir (Algeria)
5. Ms Mariliis Eensalu (Estonia)
6. Ms Farida Hamzayeva (Azerbaijan)
7. Ms Asmaa Hegazy (Egypt)
8. Ms Kirsi Konasto (Estonia)
9. Mr Rasmus Kork (Estonia)
10. Mr Denys Ludchak (Ukraine)
11. Mr Erik Mölder (Estonia)
12. Mr Harunah Mwanje (Uganda)
13. Ms Keira Hanna Ndoumbe (Cameroon)
14. Mr Siim Nurk (Estonia)

15. Mr Vladimir Panfilii (Moldova)
16. Ms Katsiaryna Paulikava (Belarus)
17. Ms Meidi Pihotalo (Estonia)
18. Mr Bauyrzhan Simagambetov (Kazakhstan)
19. Ms Yuliia Sviatkovska (Ukraine)
20. Ms Riina Tamm (Estonia)
21. Ms Karina Tammai (Estonia)
22. Ms Francine Umutoni (Rwanda)
23. Mr Elroy Wilson (Saint Vincent and the Grenadines)
24. Mr Tianze Zhang (China)

Group 2016/2017

1. Mr Elvin Abbasli (Azerbaijan)
2. Ms Laura Abroi (Estonia)
3. Mr Shabir Ahadi (Afghanistan)
4. Mr Alisher Bakhtiyorzoda (Tajikistan)
5. Ms Natalia Bejenar (Moldova)
6. Ms Aigerim Beknazarova (Kyrgyzstan)
7. Mr Heorhii Bokuchava (Ukraine)
8. Mr Alexandru Cazacu (Moldova)
9. Ms Maia Cuceaidze (Moldova)
10. Mr Sayed Rafi Eklil (Afghanistan)
11. Ms Egerin Esko (Estonia)
12. Ms Oleksandra Garshina (Ukraine)

13. Ms Mariam Ghlonti (Georgia)
14. Ms Marit Hüüs (Estonia)
15. Mr Jonas Jakobson (Estonia)
16. Ms Elina Jioeva (Georgia)
17. Mr Edgar Khachatryan (Armenia)
18. Ms Ursula Kimmel (Estonia)
19. Mr Sergii Kolomiichuk (Ukraine)
20. Ms Heba Musa (Egypt)
21. Ms Liis Rooväli (Estonia)
22. Mr Giorgi Shakiashvili (Georgia)
23. Mr Rivo Uibo (Estonia)

Group 2015/2016

1. Ms Heba Ali Youssuf (Egypt)
2. Ms Nargiza Bostoeva (Kyrgyzstan)
3. Ms Ana Davitashvili (Georgia)
4. Ms Kaisa Einsok (Estonia)
5. Mr Sanan Farajov (Azerbaijan)
6. Ms Yuliia Filinska (Ukraine)
7. Mr Sergii Fonrabe (Ukraine)
8. Ms Anna Geller (Estonia)
9. Mr Erik Kaju (Estonia)
10. Mr Daniel Khachataryan (Armenia)
11. Ms Kadi Kriit (Estonia)
12. Ms Epp Kõiv (Estonia
13. Ms Angelika Lebedev (Estonia)
14. Mr Shehab Mekky (Egypt)

15. Ms Hanna-Kerli Metsala (Estonia)
16. Ms Susanna Murel (Estonia)
17. Ms Edlira Mykaj (Albania)
18. Mr Raul Parts (Estonia)
19. Ms Kristiina-Maria Ploom (Estonia)
20. Mr Nicolai Russu (Moldova)
21. Ms Gerda Slaven (Estonia)
22. Mr Bijan Paya Taheri (Afgahnistan)
23. Ms Bahishta Talash (Afghanistan)
24. Ms Anastasiia Terekh (Ukraine)
25. Mr Tornike Tsiramua (Georgia)
26. Ms Mariam Turmanidze (Georgia)
27. Ms Tiina Veikat (Estonia)
28. Ms Olesea Vladica (Moldova)

Group 2014/2015

1. Mr Rein Aksim (Estonia)
2. Mr Abeuov Azilkhan (Kazakhstan)
3. Mr Ridvan Bariiev (Ukraine)
4. Mr Aleksei Boris (Belarus)
5. Ms Cristina Ceban (Moldova)
6. Ms Valeria Celan (Moldova)
7. Ms Tetiana Dmytriieva (Ukraine)
8. Mr Behruz Emomov (Tajikistan)
9. Mr Sergiy Gerasymchuk (Ukraine)
10. Ms Nora Gigineshhvili (Georgia)
11. Mr Alexandru Gĭncu (Moldova)
12. Ms Jana Guzanova (Estonia)
13. Ms Fatema Kashefi (Afghanistan)
14. Ms Ekaterine Khositashvili (Georgia)

15. Ms Karmeli Kütt (Estonia)
16. Mr Rene Lauk (Estonia
17. Mr Aramayis Madatyan (Armenia)
18. Mr Ahmad Khalid Omary (Afghanistan)
19. Ms Aytan Osmanli (Azerbaijan)
20. Mr Janno Pajo (Estonia)
21. Ms Raili Roosimaa (Estonia)
22. Ms Maryna Shalamai (Ukraine)
23. Ms Kateryna Snisarenko (Ukraine)
24. Ms Helen Sõber (Estonia)
25. Mr Erekle Tsiklauri (Georgia)
26. Ms Andrei Ursu (Moldova)
27. Mr Almaz Yktybaev (Kyrgyzstan)

Group 2013/2014

1. Ms Nurana Aliyeva (Azerbaijan)
2. Ms Olesea Armas (Moldova)
3. Ms Carolina Bagrin (Moldova)
4. Ms Marina Berzedean (Moldova)
5. Mr Andrei Cazacu (Moldova)
6. Ms Gvantsa Chkheidze (Georgia)
7. Mr Artem Dudchenko (Ukraine)
8. Ms Nata Garakanidze (Georgia)
9. Ms Anastasiia Gnatenko (Ukraine)
10. Ms Malika Jumaeva (Tajikistan)
11. Ms Katsiaryna Karliuk (Belarus)
12. Ms Shorena Khachidze (Georgia)
13. Mr Siarhei Kharytonau (Belarus)
14. Ms Kätlin Lohu (Estonia)

15. Mr Dimitrie Manevski (Macedonia)
16. Mr David Matevosjan (Estonia)
17. Mr Ahmad Ramin Nusrat (Afghanistan)
18. Ms Triin Ott (Estonia)
19. Mr Timo Paits (Estonia)
20. Ms Hanna Radzko (Belarus)
21. Ms Helen Saarniit (Estonia)
22. Ms Maria Simonyan (Armenia)
23. Mr Davit Sukhiashvili (Georgia)
24. Mr Eshgin Tanriverdi (Azerbaijan)
25. Mr Iurii Tkachuk (Ukraine)
26. Mr Davit Vardazaryan (Armenia)
27. Ms Svitlana Vershynina (Ukraine)

Group 2012/2013

1. Ms Anna Bulakh (Ukraine)
2. Ms Volha Damarad (Belarus)
3. Ms Tatiana Duca (Moldova)
4. Mr Andrei Enachi (Moldova)
5. Ms Nino Gachechiladze (Georgia)
6. Ms Gayane Gevorgyan (Armenia)
7. Mr Teet Järvet (Estonia)
8. Ms Ievgeniia Kolomeichuk (Ukraine)
9. Ms Alena Kudzko (Belarus)
10. Mr Tato Kvamladze (Georgia)
11. Mr Volodymyr Lukianov (Ukraine)
12. Ms Kabira Mammadova (Azerbaijan)
13. Ms Maia Melts (Estonia)
14. Mr Zezva Meskhi (Georgia)

15. Ms Mari-Liis Mäevere (Estonia)
16. Mr Martin Normann (Estonia)
17. Mr Shuhratjon Odinaev (Tajikistan)
18. Ms Sandra Preiman (Estonia)
19. Ms Triin Sakermaa (Estonia)
20. Ms Annika Sarv (Estonia)
21. Ms Nika Sikharulidze (Georgia)
22. Mr Markus Tamme (Estonia)
23. Mr Andriy Tyushka (Ukraine)
24. Mr Farid Valiyev (Azerbaijan)
25. Ms Inga Vrabie (Moldova)
26. Mr Tigran Yepremyan (Armenia)
27. Mr Narmin Zeynalova (Azerbaijan)

Group 2011/2012

1. Ms Kristine Akopdžanjan (Estonia)
2. Ms Hanna Baranouskaya (Belarus)
3. Mr Ion Borodac (Moldova)
4. Ms Tamara Ciochina (Moldova)
5. Mr Daniel Graur (Moldova)
6. Mr Volodymyr Gushuley (Ukraine)
7. Mr Anar Hasanov (Azerbaijan)
8. Ms Helika Jürgenson (Estonia)
9. Ms Ketevan Lagvilava (Georgia)
10. Mr Volodymyr Makoveyenko (Ukraine)
11. Ms Nadiia Melnyk (Ukraine)
12. Mr Aleksandre Mishveldize (Georgia)

13. Ms Darina Mskhaladze (Georgia)
14. Mr Sergei Mudrov (Belarus)
15. Ms Heghine Nazaryan (Armenia)
16. Ms Kadri Pajumaa (Estonia)
17. Ms Piret Ploompuu (Estonia)
18. Mr Hannes Roosaar (Estonia)
19. Mr Shpend Sadiki (Macedonia)
20. Mr Andryi Strashnyy (Ukraine)
21. Ms Roza Vardanyan (Armenia)
22. Ms Otilia Vlasov (Moldova)
23. Mr Andrei Yeliseyeu (Belarus)
24. Mr Anar Zeynalov (Azerbaijan)

Group 2010/2011

1. Ms Valentyna Afanasyeva (Ukraine)
2. Ms Ganna Aleksieienko (Ukraine)
3. Mr Giorgi Bakholdin (Georgia)
4. Ms Olga Boiko (Ukraine)
5. Ms Tatiana Cerga (Moldova)
6. Ms Pille Eller (Estonia)
7. Ms Merle Erm (Estonia)
8. Ms Josepha M. Frier (Estonia)
9. Mr Jemal Gogitidze (Georgia)
10. Mr Karlis Goldstein (Estonia)
11. Mr Indrek Jalas (Estonia)
12. Mr Gert Kark (Estonia)
13. Mr Marko Koplimaa (Estonia)

14. Ms Inga Kubetsia (Georgia)
15. Ms Ganna Malovetska (Ukraine)
16. Ms Lia Mamulashvili (Georgia)
17. Mr Valeriu Manea (Moldova)
18. Ms Nadiia Martovaia (Ukraine)
19. Ms Monica Pikker (Estonia)
20. Ms Ludmila Popa (Moldova)
21. Ms Tatiana Popovici (Moldova)
22. Ms Iana Roginska (Ukraine)
23. Ms Olga Teterez (Moldova)
24. Ms Olga Usachova (Ukraine)
25. Ms Säde-Helin Kiis (Estonia)

Group 2009/2010

1. Ms Ecaterina Balan (Moldova)
2. Mr Vadim Belobrovstsev (Estonia)
3. Ms Oksana Demyanenko (Ukraine)
4. Mr David Ghuchashvili (Georgia)
5. Ms Ekaterine Goguadze (Georgia)
6. Ms Natia Kakulia (Georgia)
7. Mr Julian Kossinov (Estonia)
8. Mr Rasmus Kuklane (Estonia)
9. Ms Anastasiya Kyryllova (Ukraine)
10. Ms Mariam Lebanidze (Georgia)
11. Ms Minni Nirgi (Estonia)
12. Mr Haldo Oravas (Estonia)
13. Ms Darya Pastak (Ukraine)

14. Ms Olesea Popa (Moldova)
15. Ms Laura Reitel (Estonia)
16. Ms Darja Saar (Estonia)
17. Mr Pavlo Shemchuk (Ukraine)
18. Mr Siim Soplepmann (Estonia)
19. Ms Mariana Soroka (Ukraine)
20. Mr Kristjan Tiik (Estonia)
21. Mr Urmet Urva (Estonia)
22. Mr Miljard Vahkal (Estonia)
23. Ms Nataliia Varanitska (Ukraine)
24. Ms Liliana Verlan (Moldova)
25. Mr Andrei Vrabie (Moldova)

Group 2008/2009

1. Ms Lia Akhalbedashvili (Georgia)
2. Ms Miroslava Angel (Ukraine)
3. Ms Marta Baginska (Ukraine)
4. Ms Viktoriia Boiko (Ukraine)
5. Ms Katrin Borgen (Estonia)
6. Mr Ion Braga (Moldova)
7. Mr Aleksandr Dusman (Estonia)
8. Ms Liis Elmik (Estonia)
9. Ms Maryia Figel (Ukraine)
10. Mr Giorgi Goletiani (Georgia)
11. Mr Andrei Ionel (Moldova)
12. Ms Kadri Klaaman (Estonia)
13. Ms Julia Knopp (Ukraine)

14. Mr Tanel Käbin (Estonia)
15. Mr Mikk Lellsaar (Estonia)
16. Mr Ion Macrinici (Moldova)
17. Ms Helen Niit (Estonia)
18. Ms Natalia Pinzari (Moldova)
19. Ms Ele Raik (Estonia)
20. Mr Francesco Ravanelli (Italy)
21. Mr Iulii Selianko (Ukraine)
22. Ms Janne Sepp (Estonia)
23. Mr Giorgi Tabagari (Georgia)
24. Mr Sven Tallo (Estonia)
25. Ms Mariam Tsitsishvili (Georgia)
26. Ms Victoria Vdovychenko (Ukraine)

Group 2007/2008

1. Ms Maria Andritcu (Moldova)
2. Ms Mareli Antsu (Estonia)
3. Mr Vsevolod Chekanov (Ukraine)
4. Mr Sergiu Costas (Moldova)
5. Ms Galyna Gorodetska (Ukraine)
6. Ms Merle Kasendi (Estonia)
7. Mr Iurii Komogorov (Ukraine)
8. Ms Meeli Laane (Estonia)
9. Ms Heli-Mall Laurits (Estonia)
10. Mr Valentin Lozovanu (Moldova)
11. Mr Irakli Mamporia (Georgia)
12. Mr Yura Martynov (Ukraine)

13. Mr Zakaria Megrelishvili (Georgia)
14. Ms Karin Noppel (Estonia)
15. Mr Vahur Orrin (Estonia)
16. Mr Meelis Paavel (Estonia)
17. Mr Kaupo Paltseri (Estonia)
18. Ms Merle Pärn (Estonia)
19. Mr Vitaliy Rulevsky (Ukraine)
20. Ms Anu Sarnet (Estonia)
21. Ms Galyna Shcherbak (Ukraine)
22. Ms Natalia Sokoluhina (Estonia)
23. Ms Nadia Yashina (Ukraine)
24. Ms Iulia Zmeu (Moldova)

Group 2006/2007

1. Ms Evelin Adamson (Estonia)
2. Ms Katalina Astalosh (Ukraine)
3. Ms Diana Durlestean (Moldova)
4. Ms Nataliia Gavrysh (Ukraine)
5. Ms Olga Gherasim (Moldova)
6. Ms Daria Goncearova (Moldova)
7. Mr Victor Guzun (Moldova)
8. Ms Eva-Liisa Jaanus (Estonia)
9. Mr Aleksandre Jishkariani (Georgia)
10. Ms Kelli Kaarep (Estonia)
11. Ms Maily-Maria Kiviselg (Estonia)
12. Ms Tetiana Kondrashevska (Ukraine)
13. Mr Oleksandr Kyrychenko (Ukraine)

14. Ms Nataliia Kyselova (Ukraine)
15. Ms Üve Maloverjan (Estonia)
16. Mr Mykhaylo Mihay (Ukraine)
17. Ms Mari Minn (Estonia)
18. Ms Olga Panasevit (Estonia)
19. Mr Risto Roos (Estonia)
20. Mr Meelis Ruustalu (Estonia)
21. Mr Meelis Saal (Estonia)
22. Mr Karl Salum (Estonia)
23. Ms Ievgeniia Semko (Ukraine)
24. Mr Andreas Sepp (Estonia)
25. Ms Kadi Veldi (Estonia)

Group 2005/2006

1. Mr Carlo Accorsi (Italy)
2. Ms Margaryta Aristova (Ukraine)
3. Ms Ekaterine Chokheli (Georgia)
4. Mr Yevgen Chygrynskyy (Ukraine)
5. Ms Zofia Davodovskaja (Estonia)
6. Ms Anna-Maria Galojan (Estonia)
7. Ms Regina Herodes (Estonia)
8. Ms Triin Hiiesalu (Estonia)
9. Ms Alice Järvet (Estonia)
10. Ms Svitlana Kolomiyets (Ukraine)
11. Mr Denis Konyashkin (Ukraine)

12. Ms Agnia Kuzmina (Estonia)
13. Mr Silvar Laanemäe (Estonia)
14. Ms Yuliya Novykova (Ukraine)
15. Mr Sergiu Odainic (Ukraine)
16. Mr Nikolai Ostasov (Estonia)
17. Mr Eero Salmann (Estonia)
18. Ms Triin Uibo (Estonia)
19. Ms Margit Umjärv (Estonia)
20. Ms Kristina Vasser (Estonia)
21. Ms Klarika Virit (Estonia)
22. Ms Külli Väljamäe (Estonia)

Group 2004/2005

1. Ms Mariann Arengu
2. Mr Märt-Martin Arengu
3. Ms Evelin Erm
4. Mr Janno Kauts
5. Ms Kaili Kuldsaar
6. Ms Merle Lust
7. Mr Filipp Mustonen
8. Ms Leelet Nellis
9. Ms Andra Olm

10. Ms Maarika Pähklemäe
11. Ms Tuulika Sooväli
12. Ms Irina Stseblanova
13. Ms Jaanika Sõmmer
14. Ms Helin Taal
15. Ms Mare Tropp
16. Ms Diana Tur
17. Ms Laura Veel
18. Mr Tanel Veisson

Group 2003/2004

1. Mr Peep Amisepp
2. Mr Gert Auväärt
3. Ms Aive Karing
4. Mr Raivo Kiis
5. Ms Heli Laarmann
6. Ms Minna-Liina Lind
7. Mr Fred Podnek
8. Ms Kadi Reial
9. Ms Ülle Reimann

10. Ms Anna Saarne
11. Ms Katrin Savomägi
12. Ms Mairi Sikka
13. Ms Anu Suvi
14. Ms Riin Tipp
15. Ms Marika Tubli
16. Ms Reelika Vakkermann
17. Mr Heiti Valgvee
18. Ms Marika Varganova

Group 2002/2003

1. Ms Anneli Alekand
2. Ms Kersti Eensaar
3. Ms Sevil Gandahhova
4. Mr Anton Gans
5. Ms Kristel Illaste
6. Ms Pille Ilves
7. Mr Alar Kondratjev
8. Ms Maria Kütt
9. Ms Anneli Laansoo
10. Ms Alice Laas
11. Ms Ketevan Mosešvili
12. Mr Indrek Partels

13. Ms Margit Raid
14. Ms Ines Rantanen
15. Ms Hedi Reitel
16. Ms Juliana Riitsaar
17. Ms Moonika Rosme
18. Ms Keiu Saral
19. Ms Aari Stalde
20. Mr Aleksei Teor
21. Ms Karen Tikenberg
22. Mr Jaan Tõllasepp
23. Mr Roland Tõnnison
24. Mr Tarmo Võidula

Group 2001/2002

1. Mr Indrek Bartels
2. Ms Kadi Herkül
3. Mr Risto Hübner
4. Mr Ardo-Heiki Ingar
5. Ms Anneli Ivanov
6. Ms Katrin Jaakson
7. Ms Mirjam Jõe
8. Ms Liina Kotkas
9. Ms Katrin Leosk
10. Mr Urmas Lepik
11. Mr Vahur Luhtsalu
12. Ms Julika Luts

13. Mr Toomas Luhats
14. Ms Merike Mätas
15. Ms Eve Nõmm
16. Ms Margitta Otsmaa
17. Ms Piret Pildre
18. Ms Maris Rahnu
19. Mr Lenno Reimand
20. Mr Eero Talvistu
21. Ms Anu Truupõld
22. Mr Harli Uljas
23. Ms Liina Viies
24. Mr Ingmar Lindström

Group 2000/2001

1. Mr Ilmar Haak
2. Ms Kaja Hinno
3. Ms Katrin Höövelson
4. Ms Jana Karilaid
5. Ms Katre Kasmel
6. Ms Lia Kasuk
7. Mr Konstantin Kotivnenko
8. Ms Kaari Lainevool
9. Mr Toomas Moor
10. Ms Riina Mägi
11. Mr Karl Pedak

12. Ms Jelena Petrova
13. Mr Boris Polov
14. Mr Simmo Soomets
15. Mr Eero Talvistu
16. Ms Hanna-Liisa Tamm
17. Mr Erik Tarkpea
18. Ms Ingrid Udam
19. Mr Andro Vilu
20. Ms Elina Viilup
21. Ms Ingrid Viinamäe

Group 1999/2000

1. Ms Liivi Altmäe
2. Mr Tanel Järvet
3. Ms Marion Kalt
4. Mr Urmas Kask
5. Ms Katrin Kesa
6. Ms Marju Kõrts
7. Mr Aivar Linnamäe
8. Mr Viljar Lubi
9. Ms Tiina Maiberg
10. Mr Aap Neljas
11. Ms Signe Ohakas
12. Ms Katrin Puhm

13. Ms Tiiu Põldvere
14. Ms Kristi Rasva
15. Ms Mariin Ratnik
16. Ms Jana Rebane
17. Mr Sergei Stadnik
18. Ms Inge Suder
19. Ms Sirle Sööt
20. Ms Monika Tamla
21. Mr Tanel Tang
22. Ms Liina Teras
23. Ms Pille Vaher
24. Ms Tiina Öpik

Group 1999/ 2001 (distance learning)

1. Mr Kalle Bammer
2. Mr Harri Erlich
3. Ms Ülle Hanson
4. Ms Karin Keerdo
5. Mr Heiko Kivihall
6. Mr Priit Kivik
7. Mr Hannes Kont
8. Ms Kaie Kork
9. Mr Aare-Paul Lattik
10. Mr Aive Levandi

11. Mr Jüri Männisalu
12. Mr Ahto Mülla
13. Mr Arvi Perv
14. Ms Kairi Pirk
15. Mr Sixten Sild
16. Ms Vivika Tael
17. Ms Gerli Taniloo
18. Mr Andrei Valentinov
19. Ms Annika Veimer
20. Ms Tiiu Vändre

Group 1998/1999

1. Ms Erika Ellamaa
2. Mr Valdo Hemelaid
3. Mr Jevgeni Jutkevitš
4. Toomas Jänes
5. Ms Katrin Kalmurand
6. Mr Argo Kangro
7. Ms Katrin Kendra
8. Mr Meelis Korka
9. Ms Ingrid Kressel
10. Ms Tiina Krevald
11. Mr Kristjan Mändmaa

12. Mr Tõnis Peebo
13. Ms Mailis Pukonen
14. Mr Priit Põiklik
15. Ms Tiia Roop
16. Mr Tõnis Roosimaa
17. Mr Eero Sepp
18. Ms Hestrid Tedder
19. Ms Kristy Tättar
20. Ms Anna Uibo
21. Ms Piret Valler
22. Mr Ivar Virkus

Group 1997/1998

1. Ms Eike Albert-Unt
2. Mr Rain Eensaar
3. Ms Mae-Britt Eskola
4. Ms Kristel Kase
5. Ms Hele Karilaid
6. Mr Aari Karu
7. Ms Katrin Keskla
8. Ms Natalija Kljuzheva
9. Ms Evelin Krõlav
10. Mr Carl-Eric Laantee-Reintamm
11. Ms Anne Lillioja

12. Mr Argo Loo
13. Ms Kristina Meius
14. Ms Kristiina Milt
15. Mr Tõnu Nirk
16. Mr Andres Pihel
17. Mr Sten Schwede
18. Ms Ülle Soosalu
19. Ms Maija Tasa-Aun
20. Mr Paul Teesalu
21. Mr Lembit Uibo

Group 1996/1997

1. Mr Olev Aarma
2. Mr Igor Jakobsen
3. Mr Indrek Kiisler
4. Ms Kristel Kiviloo
5. Mr Andrus Krist
6. Ms Tiina Loit
7. Ms Helina Lokotar
8. Mr Laos Lukas
9. Mr Lauri Madjak
10. Ms Birgit Naur
11. Ms Hedi Pikk
12. Ms Merle Promeister

13. Ms Leena Prozes
14. Mr Andrus Rahnu
15. Mr Ahti Raidal
16. Ms Kairi Saar
17. Mr Peeter Saraskin
18. Mr Ülo Siivelt
19. Ms Signe Sula
20. Ms Kristiina Tedremaa
21. Mr Meelis Tiigimäe
22. Ms Ailen Triksberg
23. Mr Peeter Värv

Group 1995/1996

1. Ms Anu Arro
2. Ms Ave Brigader
3. Ms Hevelyn Hermlin
4. Ms Tiina Jokst
5. Mr Urmas Kauler
6. Ms Merle Keskkpla
7. Mr Arvi Kink
8. Mr Riho Kruuv
9. Ms Lea Larin
10. Ms Leela Latik
11. Ms Evelin Loman

12. Ms Triin Mattisen
13. Mr Matti Mürk
14. Mr Mait Ots
15. Mr Aivar Paidla
16. Mr Verner Puck
17. Mr Priit Pärn
18. Ms Ingrid Reinsalu
19. Mr Aare Rentik
20. Ms Angela Saks-Tammekand
21. Ms Signe Sula
22. Mr Mart Vau

Group 1994/1995

1. Mr Miko Haljas
2. Ms Jana Järvik
3. Ms Tiina Kallikorm
4. Ms Egne Kasak
5. Mr Raul Kilgas
6. Mr Jüri Kriisemann
7. Mr Toomas Kukk
8. Ms Helgi Kundla

9. Mr Mati Murd
10. Mr Holger Mölder
11. Mr Priit Ojamaa
12. Mr Sven Ratnik
13. Mr Eero Raun
14. Ms Sirje Roht
15. Mr Vahur Soosaar
16. Ms Katri Teedumäe

Group 1992/1993

. Mr Andres Allpere
2. Ms Mall Hellam
3. Ms Kristi Karelsohn
4. Mr Ivar Kiristaja
5. Ms Katryna Kupper
6. Mr Paul Lettens
7. Ms Ülla Mägi

8. Ms Triin Parts
9. Mr Reimo Pettai
10. Mr Aivo Roos
11. Ms Sirje Sepp
12. Mr Rein Tammsaar
13. Ms Andra Untera
14. Ms Viivika Vool

Group 1991/1992 (Diplomacy and International Relations)

1. Aadu Hiietamm
2. Andres Overst
3. Eela Velström
4. Eero Lattu
5. Eve-Külli Kala
6. Gea Rennel
7. Helo Meigas
8. Imre Leetma
9. Ingrid Eylandt
10. Inna Orgmets
11. Jaak Mikk
12. Kristiina Ojuland
13. Krõõt Juhasoo
14. Küllike Järime
15. Lauri Lepik

16. Margit Käbin
17. Margus Rava
18. Marina Kaljurand
19. Mati Vares
20. Meelis Ojasoo
21. Nelly Mihkelsoo
22. Olavi Rinne
23. Peeter Restsinski
24. Raivo-Albert Tilk
25. Sander Soone
26. Siiri Odrats
27. Sulev Roostaar
28. Sven Mses
29. Tõnis Nirk

Group 1991/1992 (Consular Affairs)

1. Aivo Orav
2. Andres Kolk
3. Andres Kratovits
4. Andres Traat
5. Enno Rebane
6. Heiti Mäemees
7. Ilona Urb
8. Irene Ruut

9. Ivo Parmas
10. Jüri Olde
11. Kadi Ahmann
12. Kaja Kareme
13. Märt Volmer
14. Tiina Agur
15. Tõnis Laks
16. Tõnu Randla

Group 1991/1992 (Foreign Trade Relations)

1. Allan Luik
2. Andres Saarniit
3. Andrus Viirg
4. Arno Kangur
5. Endel Ilves
6. Ene Tutk
7. Erich Moik
8. Erlend Peenema
9. Feliks Undusk
10. Gunnar Kraft
11. Hille Raud
12. Kaarel Lehtsalu
13. Kaupo Nõlvak
14. Lembit Erbe

15. Lembit Talli
16. Mati Luik
17. Märt Joller
18. Paul Annus
19. Peeter Kohandi
20. Rein Hanni
21. Rein Kõrgema
22. Tiina Müür
23. Tiit Hellak
24. Valdo Vaker
25. Vambola Saks
26. Veiko Meos
27. Vino Ruul

Group 1990/1991

1. Ago Tiiman
2. Alo Toomel
3. Andrus Lauren
4. Andres Unga
5. Ann Alari
6. Armand Andres Pajuste
7. Artur Lepik
8. Chtrin Bagala
9. Grigore-Kalev Stoicescu
10. Indrek Lindsalu
11. Indrek Orav
12. Ivar Mölder
13. Kalle Virkus
14. Katrin Konts-Andrijauskiene
15. Maarika Saarna
16. Mare Kukk

17. Marve Lilleleht
18. Mihkel Juhkami
19. Piret Laur
20. Piret Reintamm
21. Priit Kaldoja
22. Priit Kolbre
23. Priit Pallum
24. Riho Siil
25. Riina Otsepp
26. Roland Pärn
27. Tarmo Riismaa
28. Toomas Rang
29. Tõnu Miller
30. Urmo Vallner
31. Veiko Jürisson
32. Vladimir Sapožnin

TOP