Grupp 2016/2017

 

1. Aigerim Beknazarova (Kõrgõzstan)
2. Alisher Bakhtiyorzoda (Tadžikistan)
3. Edgar Khachatryan (Armeenia)
4. Mariam Ghlonti (Gruusia)
5. Giorgi Shakiashvili (Gruusia)
6. Elina Jioeva (Gruusia)
7. Maia Cuceaidze (Moldova)
8. Alexandru Cazacu (Moldova)
9. Natalia Bejenar (Moldova)
10. Sergii Kolomiichuk (Ukraina)
11. Heorhii Bokuchava (Ukraina)
12. Sayed Rafi Eklil (Afganistan)

 

13. Shabir Ahadi (Afganistan)
14. Oleksandra Garshina (Ukraina)
15. Elvin Abbasli (Aserbaidžaan)
16. Heba Musa (Egiptus)
17. Laura Abroi (Eesti)
18. Marit Hüüs (Eesti)
19. Rivo Uibo (Eesti)
20. Egerin Esko (Eesti)
21. Ursula Kimmel (Eesti)
22. Jonas Jakobson (Eesti)
23. Liis Rooväli (Eesti)

 

 Read more ...

 

Grupp 2015/2016

 

1. Mr Daniel Khachataryan (Armeenia) 
2. Mr Sanan Farajov (Aserbaidžaan)
3. Mr Bijan Paya Taheri (Afganistan)

4. Ms Bahishta Talash (Afganistan)
5. Ms Edlira Mykaj (Albaania)
6. Ms Mariam Turmanidze (Gruusia)
7. Mr Tornike Tsiramua
 (Gruusia)
8. Ms Anastasiia Terekh (Ukraina)
9. Ms Ana Davitashvili (Gruusia)
10. Ms Nargiza Bostoeva (Kõrgõzstan)
11. Mr Nicolai Russu (Moldova)
12. Ms Olesea Vladica (Moldova)
13. Mr Maksym Kyak (Ukraina)
14. Ms Yuliia Filinska (Ukraina)
15. Ms Heba Ali Youssuf (Egiptus)

 

16. Mr Shehab Mekky (Egiptus)
17.
Ms Kadi Kriit (Eesti)
18.
Ms Tiina Veikat (Eesti)
19.
Ms Susanna Murel (Eesti)
20. 
Mr Raul Parts (Eesti)
21.
Ms Gerda Slaven (Eesti)
22.
Mr Erik Kaju (Eesti)
23.
Ms Kristiina-Maria Ploom (Eesti)
24. Ms Angelika Lebedev (Eesti)
25.
Ms Anna Geller  (Eesti)
26.
Ms Kaisa Einsok (Eesti)
27. 
Ms Hanna-Kerli Metsala (Eesti)
28.
Ms Epp Kõiv (Eesti)
29. Mr Sergii Fonrabe (Ukraina)

 

Read more ...

 

Grupp 2014/2015

 

1. Mr Rein Aksim (Eesti)
2. Mr Abeuov Azilkhan (Kasahstan)
3. Mr Ridvan Bariiev (Ukraina)
4. Mr Aleksei Boris (Valgevene)
5. Ms Cristina Ceban (Moldova)
6. Ms Valeria Celan (Moldova)
7. Ms Tetiana Dmytriieva (Ukraina)
8. Mr Behruz Emomov (Tadžikistan)
9. Mr Sergiy Gerasymchuk (Ukraina)
10. Ms Nora Gigineshhvili (Gruusia)
11. Mr Alexandru Gĭncu (Moldova)
12. Ms Jana Guzanova (Eesti)
13. Ms Fatema Kashefi (Afganistan)

 

14. Ms Ekaterine Khositashvili (Gruusia)
15. Ms Karmeli Kütt (Eesti)
16. Mr Rene Lauk (Eesti)
17. Mr Aramayis Madatyan (Armeenia)
18. Mr Ahmad Khalid Omary (Afganistan)
19. Ms Aytan Osmanli (Aserbaidžaan)
20. Mr Janno Pajo (Eesti)
21. Ms Raili Roosimaa (Eesti)
22. Ms Maryna Shalamai (Ukraina)
23. Ms Kateryna Snisarenko (Ukraina)
24. Ms Helen Sõber (Eesti)
25. Mr Erekle Tsiklauri (Gruusia)
26. Ms Andrei Ursu (Moldova)
27. Mr Almaz Yktybaev (Kõrgõzstan)

 

Read more ...

 

Grupp 2013/2014

 

1. Ms Nurana Aliyeva (Aserbaidžaan)
2. Ms Olesea Armas (Moldova)
3. 
Ms Carolina Bagrin (Moldova)
4.
 Ms Marina Berzedean  (Moldova)
5.  Mr Andrei Cazacu (Moldova)
6.  Ms Gvantsa Chkheidze (Gruusia)
7.  Mr Artem Dudchenko (Ukraina)
8.  Ms Nata Garakanidze (Gruusia)
9.  Ms Anastasiia Gnatenko (Ukraina)
10. Ms Malika Jumaeva (Tadžikistan)
11. Ms Katsiaryna Karliuk (Valgevene)
12. Ms Shorena Khachidze (Gruusia)
13. Mr Siarhei Kharytonau  (Valgevene)
14. Ms Kätlin Lohu (Eesti)

 

15. Mr Dimitrie Manevski (Makedoonia)
16.
Mr David Matevosjan (Eesti)
17. Mr Ahmad Ramin Nusrat (Afganistan)
18. Ms Triin Ott (Eesti)
19. Mr Timo Paits (Eesti)
20. Ms Hanna Radzko (Valgevene)
21. Ms Helen Saarniit (Eesti)
22. Ms Maria Simonyan (Armeenia)
23. Mr Davit Sukhiashvili (Gruusia)
24. Mr Eshgin Tanriverdi (Aserbaidžaan)
25. Mr Iurii Tkachuk  (Ukraina)
26. Mr Davit Vardazaryan (Armeenia)
27. Ms Svitlana Vershynina (Ukraina)

 

Read more ...

 

Grupp 2012/2013

 

1. Anna Bulakh (Ukraina)
2. Volha Damarad (Valgevene)
3. Tatiana Duca (Moldova)
4. Andrei Enachi (Moldova)
5. Nino Gachechiladze (Gruusia)
6. Gayane Gevorgyan (Armeenia)
7. Teet Järvet (Eesti)
8. Ievgeniia Kolomeichuk (Ukraina)
9. Alena Kudzko (Valgevene)
10. Tato Kvamladze (Gruusia)
11. Volodymyr Lukianov (Ukraina)
12. Kabira Mammadova (Aserbaidžaan)
13. Maia Melts (Eesti)
14. Zezva Meskhi (Gruusia)
15. Mari-Liis Mäevere (Eesti)

 

16. Martin Normann (Eesti)
17. Shuhratjon Odinaev (Tadžikistan)
18. Sandra Preiman (Eesti)
19. Triin Sakermaa (Eesti)
20. Annika Sarv (Eesti)
21. Nika Sikharulidze (Gruusia)
22. Markus Tamme (Eesti)
23. Andriy Tyushka (Ukraina)
24. Farid Valiyev (Aserbaidžaan)
25. Inga Vrabie (Moldova)
26. Tigran Yepremyan (Armeenia)
27. Narmin Zeynalova (Aserbaidžaan)

 

Read more ...

 

Grupp 2011/2012

 

1. Kristine Akopdžanjan (Estonia)
2. Hanna Baranouskaya (Belarus)
3. Ion Borodac (Moldova)
4. Tamara Ciochina (Moldova)
5. Daniel Graur (Moldova)
6. Volodymyr Gushuley (Ukraina)
7. Anar Hasanov (Azerbaijan)
8. Helika Jürgenson (Estonia)
9. Ketevan Lagvilava (Gruusia)
10. Volodymyr Makoveyenko (Ukraina)
11. Nadiia Melnyk (Ukraina)
12. Aleksandre Mishveldize (Gruusia)

 

13. Darina Mskhaladze (Gruusia)
14. Sergei Mudrov (Belarus)
15. Heghine Nazaryan (Armenia)
16. Kadri Pajumaa (Estonia)
17. Piret Ploompuu (Estonia)
18. Hannes Roosaar (Estonia)
19. Shpend Sadiki (Macedonia)
20. Andryi Strashnyy (Ukraina)
21. Roza Vardanyan (Armenia)
22. Otilia Vlasov (Moldova)
23. Andrei Yeliseyeu (Belarus)
24. Anar Zeynalov (Azerbaijan)

 

Read more ...

 

Grupp 2010/2011

 

1. Ms Valentyna Afanasyeva (Ukraina)
2. Ms Ganna Aleksieienko (Ukraina)
3. Mr Giorgi Bakholdin (Gruusia)
4. Ms Olga Boiko (Ukraina)
5. Ms Tatiana Cerga (Moldova)
6. Ms Pille Eller (Eesti)
7. Ms Merle Erm (Eesti)
8. Ms Josepha M. Frier (Eesti)
9. Mr Jemal Gogitidze (Gruusia)
10. Mr Karlis Goldstein  (Eesti)
11. Mr Indrek Jalas (Eesti)
12. Mr Gert Kark (Eesti)
13. Mr Marko Koplimaa (Eesti)

 

14. Ms Inga Kubetsia (Gruusia)
15. Ms Ganna Malovetska (Ukraina)
16. Ms Lia Mamulashvili (Gruusia)
17. Mr Valeriu Manea (Moldova)
18. Ms Nadiia Martovaia  (Ukraina)
19. Ms Monica Pikker (Eesti)
20. Ms Ludmila Popa (Moldova)
21. Ms Tatiana Popovici  (Moldova)
22. Ms Iana Roginska (Ukraina)
23. Ms Olga Teterez (Moldova)
24. Ms Olga Usachova (Ukraina)
25. Ms Säde-Helin Kiis (Eesti)

 

 

Read more ...

 

Grupp 2009/2010

1. Ms Ecaterina Balan (Moldova)
2. Mr Vadim Belobrovstsev (Eesti)
3. Ms Oksana Demyanenko (Ukraina)
4. Mr David Ghuchashvili (Gruusia)
5. Ms Ekaterine Goguadze (Gruusia)
6. Ms Natia Kakulia (Gruusia)
7. Mr Julian Kossinov (Eesti)
8. Mr Rasmus Kuklane (Eesti)
9. Ms Anastasiya Kyryllova (Ukraina)
10. Ms Mariam Lebanidze (Gruusia)
11. Ms Minni Nirgi (Eesti)
12. Mr Haldo Oravas (Eesti)
13. Ms Darya Pastak (Ukraina)

 

14. Ms Olesea Popa (Moldova)
15. Ms Laura Reitel (Eesti)
16. Ms Darja Saar (Eesti)
17. Mr Pavlo Shemchuk (Ukraina)
18. Mr Siim Soplepmann (Eesti)
19. Ms Mariana Soroka (Ukraina)
20. Mr Kristjan Tiik (Eesti)
21. Mr Urmet Urva (Eesti)
22. Mr Miljard Vahkal (Eesti)
23. Ms Nataliia Varanitska (Ukraina)
24. Ms Liliana Verlan (Moldova)
25. Mr Andrei Vrabie (Moldova)

 

 

 

Read more ...

 

Grupp 2008/2009

1. Ms Lia Akhalbedashvili (Gruusia)
2. Ms Miroslava Angel
 (Ukraina)
3. Ms Marta Baginska (Ukraina)
4. Ms Viktoriia Boiko (Ukraina)
5. Ms Katrin Borgen (Eesti)
6. Mr Ion Braga (Moldova)
7. Mr Aleksandr Dusman (Eesti)
8. Ms Liis Elmik (Eesti)
9. Ms Maryia Figel (Ukraina)
10. Mr Giorgi Goletiani (Gruusia)
11. Mr Andrei Ionel (Moldova)
12. Ms Kadri Klaaman (Eesti)
13. Ms Julia Knopp (Ukraina)

 

14. Mr Tanel Käbin (Eesti)
15. Mr Mikk Lellsaar
 (Eesti)
16. Mr Ion Macrinici (Moldova)
17. Ms Helen Niit (Eesti)
18. Ms Natalia Pinzari (Moldova)
19. Ms Ele Raik (Eesti)
20. Mr Francesco Ravanelli (Itaalia)
21. Mr Iulii Selianko (Ukraina)
22. Ms Janne Sepp (Eesti)
23. Mr Giorgi Tabagari (Gruusia)
24. Mr Sven Tallo (Eesti)
25. Ms Mariam Tsitsishvili (Gruusia)
26. Ms Victoria Vdovychenko (Ukraina)

 

 

 

Read more ...

 

Grupp 2007/2008

1. Ms Maria Andritcu (Moldova)
2. Ms Mareli Antsu (Eesti)
3. Mr Vsevolod Chekanov (Ukraina)
4. Mr Sergiu Costas (Moldova)
5. Ms Galyna Gorodetska (Ukraina)
6. Ms Merle Kasendi (Eesti)
7. Mr Iurii Komogorov (Ukraina)
8. Ms Meeli Laane (Eesti)
9. Ms Heli-Mall Laurits (Eesti)
10. Mr Valentin Lozovanu (Moldova)
11. Mr Irakli Mamporia (Gruusia)
12. Mr Yura Martynov (Ukraina)
13. Mr Zakaria Megrelishvili (Gruusia)

 

14. Ms Karin Noppel (Eesti)
15. Mr Vahur Orrin (Eesti)
16. Mr Meelis Paavel (Eesti)
17. Mr Kaupo Paltseri (Eesti)
18. Ms Merle Pärn (Eesti)
19. Mr Vitaliy Rulevsky (Ukraina)
20. Ms Anu Sarnet (Eesti)
21. Ms Galyna Shcherbak (Ukraina)
22. Ms Natalia Sokoluhina (Eesti)
23. Ms Nadia Yashina (Ukraina)
24. Ms Iulia Zmeu (Moldova)

 

 

 

Read more ...

 

Grupp 2006/2007

 

1. Evelin Adamson
2. Katalina Astalosh (Ukraina)
3. Diana Durlestean (Moldova)
4. Nataliia Gavrysh (Ukraina)
5. Olga Gherasim (Moldova)
6. Daria Goncearova (Moldova)
7. Victor Guzun (Moldova)
8. Eva-Liisa Jaanus
9. Aleksandre Jishkariani (Gruusia)
10. Kelli Kaarep
11. Maily-Maria Kiviselg
12. Tetiana Kondrashevska (Ukraina)
13. Oleksandr Kyrychenko (Ukraina)

 

14. Nataliia Kyselova (Ukraina)
15. ve Maloverjan
16. Mykhaylo Mihay (Ukraina)
17. Mari Minn
18. Olga Panasevit
19. Risto Roos
20. Meelis Ruustalu
21. Meelis Saal
22. Karl Salum
23. Ievgeniia Semko (Ukraina)
24. Andreas Sepp
25. Kadi Veldi

 

Read more ...

 

Grupp 2005/2006

1. Mr Carlo Accorsi (Itaalia)
2. Ms Margaryta Aristova (Ukraina)
3. Ms Ekaterine Chokheli (Gruusia)
4. Mr Yevgen Chygrynskyy (Ukraina)
5. Ms Zofia Davodovskaja (Eesti)
6. Ms Anna-Maria Galojan (Eesti)
7. Ms Regina Herodes (Eesti)
8. Ms Triin Hiiesalu (Eesti)
9. Ms Alice Järvet (Eesti)
10. Ms Svitlana Kolomiyets (Ukraina)
11. Mr Denis Konyashkin (Ukraina)
12. Ms Agnia Kuzmina (Eesti)
 

 
13. Mr Silvar Laanemäe (Eesti)
14. Ms
Yuliya Novykova (Ukraina)
15. Mr Sergiu Odainic (Ukraina)
16. Mr Nikolai Ostasov (Eesti)
17. Mr Eero Salmann (Eesti)
18. Ms Triin Uibo (Eesti)
19. Ms Margit Umjärv (Eesti)
20. Ms Kristina Vasser (Eesti)
21. Ms Klarika Virit (Eesti)
22. Ms Külli Väljamäe (Eesti)

 

 

 

Read more ...

 

Grupp 2004/2005

 

1. Mariann Arengu
2. Märt-Martin Arengu
3. Evelin Erm
4. Janno Kauts
5. Kaili Kuldsaar
6. Merle Lust
7. Filipp Mustonen
8. Leelet Nellis
9. Andra Olm

 

10. Maarika Pähklemäe
11. Tuulika Sooväli
 
12. Irina Stseblanova
13. Jaanika Sõmmer
14. Helin Taal
15. Mare Tropp
16. Diana Tur
17. Laura Veel
18. Tanel Veisson

 

 

Read more ...

 

Grupp 2003/2004

1. Anu Suvi  
2. Marika Varganova
3. Kadi Reial
4. Minna-Liina Lind
5. Aive Karing
6. Raivo Kiis
7. Katrin Savomägi
8. Riin Tipp
9. Ülle Reimann

 

10. Fred Podnek 
11. Heli Laarmann
12. Anna Saarne
1
3. Reelika Vakkermann
14. Peep Amisepp
15. Mairi Sikka
16. Marika Tubli
17. Gert Auväärt
18. Heiti Valgvee

 

Read more ...

 

Grupp 2002/2003

1. Hedi Reitel
2. Alice Laas
3. Anneli Alekand
4. Kersti Eensaar
5. Sevil Gandahhova
6. Anton Gans
7. Kristel Illaste
8. Pille Ilves
9. Alar Kondratjev
10. Maria Kütt
11. Anneli Laansoo
12. Ketevan Mosešvili

 

13. Juliana Riitsaar
14. Moonika Rosme
15. Margit Raid
16. Ines Rantanen
17. Keiu Saral
18. Aari Stalde
19. Aleksei Teor
20. Karen Tikenberg
21. Tarmo Võidula
22. Roland Tõnnison
23. Indrek Partels
24. Jaan Tõllasepp

 

Read more ...

 

Grupp 2001/2002

1. Kadi Herkül
2. Risto Hübner
3. Ardo-Heiki Ingar
4. Anneli Ivanov
5. Katrin Jaakson
6. Mirjam Jõe
7. Liina Kotkas
8. Katrin Leosk
9. Urmas Lepik
10. Vahur Luhtsalu
11. Julika Luts
12. T
oomas Luhats

 

13. Merike Mätas
14. Eve Nõmm
15. Margitta Otsmaa
16. Piret Pildre
17. Maris Rahnu
18. Lenno Reimand
19. Eero Talvistu
20. Anu Truupõld
21. Harli Uljas
22. Liina Viies
23. Indrek Bartels
24. Ingmar Lindström 

 

Read more ...

 

Grupp 2000/2001

 

 

 

Read more ...

 

Grupp 1999/2000

1. Liivi Altmäe
2. Marion Kalt
3. Jana Rebane
4. Viljar Lubi
5. Tiina Maiberg
6. Tiina Öpik
7. Mariin Ratnik
8. Sirle Sööt
9. Inge Suder
10. Liina Teras
11. Tiiu Põldvere
12. Monika Tamla 

 

13. Urmas Kask
14. Signe Ohakas
15. Marju Kõrts
16. Tanel Järvet
17. Katrin Kesa
18. Aivar Linnamäe
19. Aap Neljas
20. Katrin Puhm
21. Kristi Rasva
22. Sergei Stadnik
23. Tanel Tang
24. Pille Vaher

 

Read more ...

 

Grupp 1999/2001 kaugõpe

1. Kalle Bammer
2. Harri Erlich
3. Ülle Hanson
4. Karin Keerdo
5. Heiko Kivihall
6. Priit Kivik
7. Hannes Kont
8. Kaie Kork
9. Aare-Paul Lattik
10. Aive Levandi 

 

11. Jüri Männisalu
12. Ahto Mülla
13. Arvi Perv
14. Kairi Pirk
15. Sixten Sild
16. Vivika Tael
17. Gerli Taniloo
18. Andrei Valentinov
19. Annika Veimer
20. Tiiu Vändre

 

Read more ...

 

Grupp 1998/1999

1. Erika Ellamaa
2. Valdo Hemelaid
3. Jevgeni Jutkevitš
4. Katrin Kalmurand
5. Argo Kangro
6. Katrin Kendra
7. Meelis Korka
8. Ingrid Kressel
9. Tiina Krevald
10. Kristjan Mändmaa
11. Tõnis Peebo

 

12. Mailis Pukonen
13. Tiia Roop
14. Tõnis Roosimaa
15. Eero Sepp
16. Hestrid Tedder
17. Kristy Tättar
18. Anna Uibo
19. Piret Valler
20. Ivar Virkus
21. Priit Põiklik
22. Toomas Jänes 

  

Read more ...

 

Grupp 1997/1998

1. Hele Karilaid
2. Carl-Eric Laantee-Reintamm
3. Natalija Kljuzheva
4. Lembit Uibo
5. Paul Teesalu
6. Aari Karu
7. Kristina Meius
8. Sten Schwede
9. Maija Tasa-Aun
10. Kristel Kase
11. Katrin Keskla

 

12. Andres Pihel
13. Kristiina Milt
 
14
. Rain Eensaar
15. Tõnu Nirk
16. Evelin Krõlav
17. Ülle Soosalu
18. Argo Loo
19. Anne Lillioja
20. Mae-Britt Eskola
21. Eike Albert-Unt

 

Read more ...

 

Grupp 1996/1997

1. Meelis Tiigimäe
2. Birgit Naur
3. Merle Promeister
4. Kairi Saar
5. Indrek Kiisler
6. Ahti Raidal
7. Leena Prozes
8. Helina Lokotar
9. Tiina Loit
10. Kristel Kiviloo
11. Ülo Siivelt
12. Andrus Rahnu  

 

13. Olev Aarma
14. Andrus Krist
15. Hedi Pikk
16. Peeter Värv
17. Lauri Madjak
18. Signe Sula
19. Kristiina Tedremaa
20. Igor Jakobsen
21. Laos Lukas
22. Peeter Saraskin
23. Ailen Triksberg

 

Read more ...

 

Grupp 1995/1996

1. Anu Arro
2. Ave Brigader
3. Hevelyn Hermlin
4. Tiina Jokst
5. Urmas Kauler
6. Merle Keskkpla
7. Arvi Kink
8. Riho Kruuv
9. Lea Larin
10. Leela Latik
11. Evelin Loman

 

12. Triin Mattisen
13. Matti Mürk
14. Mait Ots
15. Aivar Paidla
16. Verner Puck
17. Priit Pärn
18. Ingrid Reinsalu
19. Aare Rentik
20. Angela Saks-Tammekand
21. Signe Sula
22. Mart Vau 

 

 Read more ...

 

Grupp 1994/1995

 

 

 

Read more ...

 

Grupp 1993/1994

 

 

 

Read more ...

 

Grupp 1992/1993

 

 

 

Read more ...

 

Grupp 1991/1992 Diplomaatia ja rahvusvahelised suhted

 

1. Aadu Hiietamm
2. Andres Overst
3. Eela Velström
4. Eero Lattu
5. Eve-Külli Kala
6. Gea Rennel
7. Helo Meigas
8. Imre Leetma
9. Ingrid Eylandt
10. Inna Orgmets
11. Jaak Mikk
12. Kristiina Ojuland
13. Krõõt Juhasoo
14. Küllike Järime
15. Lauri Lepik

 

16. Margit Käbin
17. Margus Rava
18. Marina Kaljurand
19. Mati Vares
20. Meelis Ojasoo
21. Nelly Mihkelsoo
22. Olavi Rinne
23. Peeter Restsinski
24. Raivo-Albert Tilk
25. Sander Soone
26. Siiri Odrats
27. Sulev Roostaar
28. Sven Mses
29. Tõnis Nirk

 

Read more ...

 

Grupp 1991/1992 Konsulaarsuhted

 

1. Aivo Orav
2. Andres Kolk
3. Andres Kratovits
4. Andres Traat
5. Enno Rebane
6. Heiti Mäemees
7. Ilona Urb
8. Irene Ruut

 

9. Ivo Parmas
10. Jüri Olde
11. Kadi Ahmann
12. Kaja Kareme
13. Märt Volmer
14. Tiina Agur
15. Tõnis Laks
16. Tõnu Randla

 

Read more ...

 

Grupp 1991/1992 Väliskaubandussuhted

 

1. Allan Luik
2. Andres Saarniit
3. Andrus Viirg
4. Arno Kangur
5. Endel Ilves
6. Ene Tutk
7. Erich Moik
8. Erlend Peenema
9. Feliks Undusk
10. Gunnar Kraft
11. Hille Raud
12. Kaarel Lehtsalu
13. Kaupo Nõlvak
14. Lembit Erbe
15. Lembit Talli

 

16. Mati Luik
17. Märt Joller
18. Paul Annus
19. Peeter Kohandi
20. Rein Hanni
21. Rein Kõrgema
22. Tiina Müür
23. Tiit Hellak
24. Valdo Vaker
25. Vambola Saks
26. Veiko Meos
27. Vino Ruul

 

Read more ...

 

Grupp 1990/1991

 

1. Ago Tiiman
2. Alo Toomel
3. Andrus Lauren
4. Andres Unga
5. Ann Alari
6. Armand Andres Pajuste
7. Artur Lepik
8. Chtrin Bagala
9. Grigore-Kalev Stoicescu
10. Indrek Lindsalu
11. Indrek Orav
12. Ivar Mölder
13. Kalle Virkus
14. Katrin Konts-Andrijauskiene
15. Maarika Saarna
16. Mare Kukk

 

17. Marve Lilleleht
18. Mihkel Juhkami
19. Piret Laur
20. Piret Reintamm
21. Priit Kaldoja
22. Priit Kolbre
23. Priit Pallum
24. Riho Siil
25. Riina Otsepp
26. Roland Pärn
27. Tarmo Riismaa
28. Toomas Rang
29. Tõnu Miller
30. Urmo Vallner
31. Veiko Jürisson
32. Vladimir Sapožnin