Veebipõhine avaldusvorm

See avaldusvorm on mõeldud sisseastumisavalduse veebipõhiseks esitamiseks. Avaldust on võimalik esitada ka käsikirjaliselt. Täpsemat infot sisseastumise kohta vaata Vastuvõtutingimused mittestipendiaadile.

Tähelepanu! Kõik etteantud väljad tuleb korrektselt täita! Poolikult täidetud vorm sisseastumiseks ei kvalifitseeru!

Sisseastumisdokumentide lisamiseks peavad need olema eelnevalt skaneeritud ning eraldi failidena salvestatud. Sisseastumisavalduse palume eelnevalt alla laadida siit, arvutis täita ning seejärel failina lisada. Kui Teil ei õnnestu dokumendifotot lisada avalduse faili, palume see üles laadida eraldi. Palume üles laadida kõige viimati omandatud kraadi diplom ja akadeemiline õiend. Kui diplom ja akadeemiline õiend ei ole inglise ega eesti keeles, palume lisada (mitteametliku) eesti- või inglisekeelse tõlke. Eesti- või inglisekeelsete dokumentide korral võib tõlkelahtreid ignoreerida. Failide salvestamisel palume kasutada järgmisi formaate: txt, doc, docx, ppt, pptx, pdf, gif, jpg, png, zip, rar. Palume faile digitaalselt mitte allkirjastada.

Täiendava informatsiooni vajaduse korral või küsimuste tekkimisel palume võtta ühendust kas e-posti teel aadressil edk(at)edk.edu.ee või helistades meile numbril: (+372) 6311051.

EDK ei edasta sisseastumisandmeid kolmandatele osapooltele.

  Avaldus*
  CV*
  Diplom*
  Akadeemiline õiend*
  Passikoopia*
  Maksekorralduse koopia*

  Foto
  Motivatsioonikiri*
  Diplomi tõlge
  Akadeemilise õiendi tõlge
  Essee*

  Estonian School of Diplomacy
  Rävala pst 12
  10143 Tallinn
  ESTONIA