Veebiseminar Ukraina konfliktist

Ukraina konflikti poliitilised ja juriidilised aspektid

10. Märts 2022, 11.00-12.00 (Tallinn, UTC + 2)

Veebinar toimub inglise keeles.

Esinejate hulka lisandus ka Ukraina Diplomaatilise Akadeemia direktor, suursaadik Hennadii Nadolenko.

Konflikt Ukrainas on valitud piirkondades kestnud juba kaheksa aastat. Venemaa hiljutine sõjaline sekkumine Ukrainas on suurendanud konflikti täieõiguslikuks sõjaks mitmel rindel. Venemaa on oma sõjalise sekkumise ja relvajõudude käitumise õigustamiseks ära kasutanud erinevaid poliitilisi ja juriidilisi argumente.

Üritusel uuritakse Ukraina konflikti poliitilisi ja õiguslikke aspekte. Esinevad Ukraina Diplomaatilise Akadeemia direktor  ja suursaadik Hennadii Nadolenko, Tallinna Ülikooli rahvusvaheliste suhete dotsent Matthew Crandall ja Eesti Diplomaatide Kooli asedirektor ja Tartu Ülikooli rahvusvahelise õiguse dotsent René Värk. Moderaator on Eesti Diplomaatide Kooli direktor Ekke Nõmm.

Osalemiseks registreeri siin: https://zoom.us/meeting/register/tJ0rdOuvpj8qHtaKIGGtzr8c7z5DIx685M9y