Anna Lindhi Fondi juhtkomitee töökoosolek (IISG) toimus Välisministeeriumis

19. oktoobril, 2017 toimus Välisministeeriumis Anna Lindhi Fondi juhtkomitee töökoosolek (IISG), millest võtsid osa ALF tegevdirektor Amb. Atallah ning teised ALF esindajad, Eesti Välisministeeriumi esindajad, Malta ja Bulgaaria Välismininisteeriumide esindajad, Malta Diplomaatilise Akadeemia esindajad ning Eesti Diplomaatide Kooli esindajad.

Kohtumisele eelnevalt leidis aset tervitusvastuvõtt Rootsi saatkonnas Tallinnas.

IISG kohtumine keskendus institutsioonide vahelisele informatsiooni vahetamisele, samuti tehti kokkuvõtteid möödunud MED FORUM 2016-st ning Bulgaaria osalejad andsid ülevaate varsti algava Bulgaaria eesistumise prioriteetidest.

IISG kohtumisele järgnevalt leidis Tallinna Ülikooli Balti Meediakoolis paneeldiskussiooni vormis aset Anna Lindhi Fondi kultuuridevaheliste trendide uuringu tutvustus.

Panelistid:

• Shana Cohen, Director of the Think Tank on Social Change, Dublin
  • Ricard Zapata, Professor at the Department of Political and Social Sciences, Universitat Pompeu Fabra
  • Femke De Keulenaer, Research director, Ipsos SRI, Belgium
  • Marek Tamm, Professor of Cultural History, Head of the Centre of Excellence in Intercultural Studies, Tallinn University

Eesti Diplomaatide Kool on Eesti ALF võrgustiku juht.