Alanud on vastuvõtt EDK 2023/24 õppegruppi

Eesti Diplomaatide Kooli iga-aastane 8-kuuline täiendõppeprogramm “Rahvusvahelised suhted ja Euroopa integratsioon” alustab 10. oktoobril 2023, milles osalevad rahvusvaheliste suhete huvilised, diplomaadid ning riigiametnikud mitmest riigist. Koostöös Välisministeeriumiga oleme aastate jooksul koolitanud osalejaid 33 riigist.

Eesti Diplomaatide Kooli (EDK) täiendkoolituskursusel ‘Rahvusvahelised suhted ja Euroopa diplomaatia’ õppijal on:

• huvi rahvusvaheliste suhete vastu;
  • vähemalt bakalaureusekraad või sellega võrdsustatud tase;
  • inglise keele oskus tasemel, mis võimaldab osaleda aktiivselt inglisekeelsetes loengutes ja töötada iseseisvalt erialakirjandusega.

Kasuks tuleb lai silmaring ning aktiivne eluhoiak.

2023/24.a. õppegrupis osalemiseks võetakse EDK-s dokumente vastu kuni 15. juunini 2023 (k.a).

• Avaldus koos värvilise dokumendifotoga 4×5 cm
  • CV
  • motivatsioonikiri (1 lehekülg, 300-400 sõna), milles sisseastuja kirjeldab oma huvi õpingute vastu
  • kõrgharidust tõendava diplomi koopia
  • akadeemilise õiendi koopia
  • passi isikuandmete lehe või ID-kaardi koopia
  • maksekorralduse koopia sisseastumislõivu 20 EUR tasumise kohta
    • Makse saaja: Eesti Diplomaatide Kooli SA, a/a  EE041010220071516018. Selgitus: nimi; 2023/24 sisseastumislõiv.
  • inglisekeelne essee  (Vastuvõtutingimused mittestipendiaatidele (k.a eestlased) | Eesti Diplomaatide Kool (edk.edu.ee)

Kui soovid liituda rahvusvahelise õppegrupiga, siis ootame avaldusi 15. juunini 2023, EDK kodulehel www.edk.edu.ee

Tutvu meie 2023/24 õppekavaga siin: https://edk.edu.ee/et/programmid/9-kuune-oppeprogramm/

Vestlus toimub hiljemalt 20 juunil Eesti Diplomaatide Kooli kontoris.

Kooli vastuvõtmise otsus edastatakse kandidaatidele e-maili teel hiljemalt 22 juunil.

Täiendavate küsimuste korral palun võtke ühendust edk@edk.edu.ee